🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒

Competitie: Talent League S5 - split 2
Vereniging: - Geen

Roster

Player Rank
Top stan123 MASTER I
Jungle Mikkei PLATINUM II
Mid arreman 1 PLATINUM IV
Bottom Swrimp DIAMOND IV
Support sandersalamander DIAMOND III
Substitute Vinhpai GOLD I
Substitute Korokke DIAMOND IV
Multi-Search op.gg

History (changes)

Player Rank
Multi-Search op.gg

Wedstrijden

Speelronde Speeltijd Tegenstander Patch
Speelronde 1 20:00 Erasmus Moederfiguren
Blueside Redside Winner
🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒 Erasmus Moederfiguren 🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒
Erasmus Moederfiguren 🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒 Erasmus Moederfiguren
Speelronde 2 20:00 NSE Boswachterverschil
Blueside Redside Winner
🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒 NSE Boswachterverschil 🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒
NSE Boswachterverschil 🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒 🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒
Speelronde 3 20:00 Team Coinflip
Blueside Redside Winner
🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒 Team Coinflip 🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒
Team Coinflip 🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒 Team Coinflip
Speelronde 4 20:00 TSEA Link Majora
Blueside Redside Winner
🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒 TSEA Link Majora 🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒
TSEA Link Majora 🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒 TSEA Link Majora
Speelronde 5 20:00 Zephyr Phoenix
Blueside Redside Winner
🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒 Zephyr Phoenix Zephyr Phoenix
Zephyr Phoenix 🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒 🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒
Speelronde 6 20:00 Zephyr Tanuki
Blueside Redside Winner
🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒 Zephyr Tanuki Zephyr Tanuki
Zephyr Tanuki 🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒 Zephyr Tanuki
Speelronde 7 20:00 Dreamteam
Blueside Redside Winner
Dreamteam 🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒 🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒
🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒 Dreamteam Dreamteam
Speelronde 8 20:00 Jaspers Kinderparadijs
Blueside Redside Winner
Jaspers Kinderparadijs 🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒 Jaspers Kinderparadijs
🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒 Jaspers Kinderparadijs Jaspers Kinderparadijs
Speelronde 9 20:00 Skribbl.io Challengers
Blueside Redside Winner
Skribbl.io Challengers 🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒 Skribbl.io Challengers
🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒 Skribbl.io Challengers Skribbl.io Challengers
Speelronde 10 20:00 TSEA Link Hylia
Blueside Redside Winner
TSEA Link Hylia 🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒 TSEA Link Hylia
🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒 TSEA Link Hylia 🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒
Speelronde 11 20:00 Zephyr Manticore
Blueside Redside Winner
Zephyr Manticore 🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒 🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒
🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒 Zephyr Manticore Zephyr Manticore
Speelronde 12 20:00 Zephyr Ra
Blueside Redside Winner
Zephyr Ra 🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒 🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒
🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒 Zephyr Ra 🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒
Speelronde 13 20:00 BS Perma Cheese
Blueside Redside Winner
BS Perma Cheese 🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒 🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒
🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒 BS Perma Cheese 🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒