Jaspers Kinderparadijs

Competitie: Talent League S5 - split 2
Vereniging: - Geen

Roster

Player Rank
Top islated DIAMOND IV
Jungle PhantomicChicken DIAMOND IV
Mid Yo Gabagaba SILVER I
Bottom TheCountVonCount PLATINUM IV
Support Lastlook PLATINUM IV
Substitute Jappards PLATINUM IV
Substitute Bonalex123 PLATINUM I
Multi-Search op.gg

History (changes)

Player Rank
Multi-Search op.gg

Wedstrijden

Speelronde Speeltijd Tegenstander Patch
Speelronde 1 20:00 Zephyr Tanuki
Blueside Redside Winner
Zephyr Tanuki Jaspers Kinderparadijs Zephyr Tanuki
Jaspers Kinderparadijs Zephyr Tanuki Zephyr Tanuki
Speelronde 2 20:00 Dreamteam
Blueside Redside Winner
Dreamteam Jaspers Kinderparadijs Dreamteam
Jaspers Kinderparadijs Dreamteam Jaspers Kinderparadijs
Speelronde 3 20:00 BS Perma Cheese
Blueside Redside Winner
BS Perma Cheese Jaspers Kinderparadijs Jaspers Kinderparadijs
Jaspers Kinderparadijs BS Perma Cheese Jaspers Kinderparadijs
Speelronde 4 20:00 Skribbl.io Challengers
Blueside Redside Winner
Jaspers Kinderparadijs Skribbl.io Challengers Jaspers Kinderparadijs
Skribbl.io Challengers Jaspers Kinderparadijs Skribbl.io Challengers
Speelronde 5 20:00 TSEA Link Hylia
Blueside Redside Winner
Jaspers Kinderparadijs TSEA Link Hylia Jaspers Kinderparadijs
TSEA Link Hylia Jaspers Kinderparadijs Jaspers Kinderparadijs
Speelronde 6 20:00 Zephyr Manticore
Blueside Redside Winner
Jaspers Kinderparadijs Zephyr Manticore Jaspers Kinderparadijs
Zephyr Manticore Jaspers Kinderparadijs Zephyr Manticore
Speelronde 7 20:00 Zephyr Ra
Blueside Redside Winner
Jaspers Kinderparadijs Zephyr Ra Jaspers Kinderparadijs
Zephyr Ra Jaspers Kinderparadijs Jaspers Kinderparadijs
Speelronde 8 20:00 🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒
Blueside Redside Winner
Jaspers Kinderparadijs 🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒 Jaspers Kinderparadijs
🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒 Jaspers Kinderparadijs Jaspers Kinderparadijs
Speelronde 9 20:00 Erasmus Moederfiguren
Blueside Redside Winner
Jaspers Kinderparadijs Erasmus Moederfiguren Erasmus Moederfiguren
Erasmus Moederfiguren Jaspers Kinderparadijs Jaspers Kinderparadijs
Speelronde 10 20:00 NSE Boswachterverschil
Blueside Redside Winner
NSE Boswachterverschil Jaspers Kinderparadijs Jaspers Kinderparadijs
Jaspers Kinderparadijs NSE Boswachterverschil Jaspers Kinderparadijs
Speelronde 11 20:00 Team Coinflip
Blueside Redside Winner
Team Coinflip Jaspers Kinderparadijs Jaspers Kinderparadijs
Jaspers Kinderparadijs Team Coinflip Jaspers Kinderparadijs
Speelronde 12 20:00 TSEA Link Majora
Blueside Redside Winner
TSEA Link Majora Jaspers Kinderparadijs TSEA Link Majora
Jaspers Kinderparadijs TSEA Link Majora TSEA Link Majora
Speelronde 13 20:00 Zephyr Phoenix
Blueside Redside Winner
Zephyr Phoenix Jaspers Kinderparadijs Jaspers Kinderparadijs
Jaspers Kinderparadijs Zephyr Phoenix Jaspers Kinderparadijs