Team Coinflip

Competitie: Talent League S5 - split 2
Vereniging: - Geen

Roster

Player Rank
Top Chief Freakyfoot GOLD I
Jungle Oldskool Bram PLATINUM III
Mid Easy Way PLATINUM IV
Bottom OddFutureWolf DIAMOND II
Support Flasherino GOLD I
Substitute Xp1re DIAMOND IV
Substitute Unkind Cookie GOLD II
Substitute RisinGoodGame PLATINUM IV
Multi-Search op.gg

History (changes)

Player Rank
Multi-Search op.gg

Wedstrijden

Speelronde Speeltijd Tegenstander Patch
Speelronde 1 20:00 Zephyr Manticore
Blueside Redside Winner
Zephyr Manticore Team Coinflip Team Coinflip
Team Coinflip Zephyr Manticore Zephyr Manticore
Speelronde 2 20:00 Zephyr Ra
Blueside Redside Winner
Zephyr Ra Team Coinflip Team Coinflip
Team Coinflip Zephyr Ra Team Coinflip
Speelronde 3 20:00 🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒
Blueside Redside Winner
🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒 Team Coinflip 🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒
Team Coinflip 🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒 Team Coinflip
Speelronde 4 20:00 Erasmus Moederfiguren
Blueside Redside Winner
Erasmus Moederfiguren Team Coinflip Erasmus Moederfiguren
Team Coinflip Erasmus Moederfiguren Erasmus Moederfiguren
Speelronde 5 20:00 NSE Boswachterverschil
Blueside Redside Winner
NSE Boswachterverschil Team Coinflip NSE Boswachterverschil
Team Coinflip NSE Boswachterverschil Team Coinflip
Speelronde 6 20:00 BS Perma Cheese
Blueside Redside Winner
BS Perma Cheese Team Coinflip Team Coinflip
Team Coinflip BS Perma Cheese Team Coinflip
Speelronde 7 20:00 TSEA Link Majora
Blueside Redside Winner
Team Coinflip TSEA Link Majora Team Coinflip
TSEA Link Majora Team Coinflip TSEA Link Majora
Speelronde 8 20:00 Zephyr Phoenix
Blueside Redside Winner
Team Coinflip Zephyr Phoenix Zephyr Phoenix
Zephyr Phoenix Team Coinflip Zephyr Phoenix
Speelronde 9 20:00 Zephyr Tanuki
Blueside Redside Winner
Team Coinflip Zephyr Tanuki Zephyr Tanuki
Zephyr Tanuki Team Coinflip Zephyr Tanuki
Speelronde 10 20:00 Dreamteam
Blueside Redside Winner
Team Coinflip Dreamteam Dreamteam
Dreamteam Team Coinflip Team Coinflip
Speelronde 11 20:00 Jaspers Kinderparadijs
Blueside Redside Winner
Team Coinflip Jaspers Kinderparadijs Jaspers Kinderparadijs
Jaspers Kinderparadijs Team Coinflip Jaspers Kinderparadijs
Speelronde 12 20:00 Skribbl.io Challengers
Blueside Redside Winner
Team Coinflip Skribbl.io Challengers Team Coinflip
Skribbl.io Challengers Team Coinflip Team Coinflip
Speelronde 13 20:00 TSEA Link Hylia
Blueside Redside Winner
TSEA Link Hylia Team Coinflip Team Coinflip
Team Coinflip TSEA Link Hylia Team Coinflip