Zephyr Tanuki

Competitie: Talent League S5 - split 2
Vereniging: ESEV Zephyr

Roster

Player Rank
Top Nidalee Scripter PLATINUM II
Jungle USERNAME GONE GOLD I
Mid friendlyrob DIAMOND IV
Bottom READEAM PLATINUM II
Support Vanillite DIAMOND II
Substitute scuffed role PLATINUM IV
Multi-Search op.gg

History (changes)

Player Rank
Multi-Search op.gg

Wedstrijden

Speelronde Speeltijd Tegenstander Patch
Speelronde 1 20:00 Jaspers Kinderparadijs
Blueside Redside Winner
Zephyr Tanuki Jaspers Kinderparadijs Zephyr Tanuki
Jaspers Kinderparadijs Zephyr Tanuki Zephyr Tanuki
Speelronde 2 20:00 Skribbl.io Challengers
Blueside Redside Winner
Zephyr Tanuki Skribbl.io Challengers Skribbl.io Challengers
Skribbl.io Challengers Zephyr Tanuki Skribbl.io Challengers
Speelronde 3 20:00 TSEA Link Hylia
Blueside Redside Winner
Zephyr Tanuki TSEA Link Hylia Zephyr Tanuki
TSEA Link Hylia Zephyr Tanuki Zephyr Tanuki
Speelronde 4 20:00 Zephyr Manticore
Blueside Redside Winner
Zephyr Tanuki Zephyr Manticore Zephyr Tanuki
Zephyr Manticore Zephyr Tanuki Zephyr Tanuki
Speelronde 5 20:00 Zephyr Ra
Blueside Redside Winner
Zephyr Tanuki Zephyr Ra Zephyr Tanuki
Zephyr Ra Zephyr Tanuki Zephyr Tanuki
Speelronde 6 20:00 🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒
Blueside Redside Winner
🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒 Zephyr Tanuki Zephyr Tanuki
Zephyr Tanuki 🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒 Zephyr Tanuki
Speelronde 7 20:00 Erasmus Moederfiguren
Blueside Redside Winner
Erasmus Moederfiguren Zephyr Tanuki Erasmus Moederfiguren
Zephyr Tanuki Erasmus Moederfiguren Zephyr Tanuki
Speelronde 8 20:00 NSE Boswachterverschil
Blueside Redside Winner
NSE Boswachterverschil Zephyr Tanuki Zephyr Tanuki
Zephyr Tanuki NSE Boswachterverschil Zephyr Tanuki
Speelronde 9 20:00 Team Coinflip
Blueside Redside Winner
Team Coinflip Zephyr Tanuki Zephyr Tanuki
Zephyr Tanuki Team Coinflip Zephyr Tanuki
Speelronde 10 20:00 TSEA Link Majora
Blueside Redside Winner
TSEA Link Majora Zephyr Tanuki Zephyr Tanuki
Zephyr Tanuki TSEA Link Majora Zephyr Tanuki
Speelronde 11 20:00 Zephyr Phoenix
Blueside Redside Winner
Zephyr Phoenix Zephyr Tanuki Zephyr Phoenix
Zephyr Tanuki Zephyr Phoenix Zephyr Phoenix
Speelronde 12 21:00 BS Perma Cheese
Blueside Redside Winner
BS Perma Cheese Zephyr Tanuki Zephyr Tanuki
Zephyr Tanuki BS Perma Cheese Zephyr Tanuki
Speelronde 13 20:00 Dreamteam
Blueside Redside Winner
Zephyr Tanuki Dreamteam Zephyr Tanuki
Dreamteam Zephyr Tanuki Zephyr Tanuki