Skribbl.io Challengers

Competitie: Talent League S5 - split 2
Vereniging: - Geen

Roster

Player Rank
Top Emieeel PLATINUM I
Jungle mistersmit PLATINUM I
Mid EkkieX GOLD II
Bottom Turbo Tuinman DIAMOND III
Support Lekker Knetteren GOLD I
Substitute sneeuwflokje UNRANKED
Substitute X Arch DIAMOND II
Substitute Martimonster PLATINUM IV
Substitute Shaes SILVER III
Substitute Dikkiedank GOLD IV
Multi-Search op.gg

History (changes)

Player Rank
Multi-Search op.gg

Wedstrijden

Speelronde Speeltijd Tegenstander Patch
Speelronde 1 20:00 Zephyr Phoenix
Blueside Redside Winner
Zephyr Phoenix Skribbl.io Challengers Zephyr Phoenix
Skribbl.io Challengers Zephyr Phoenix Skribbl.io Challengers
Speelronde 2 20:00 Zephyr Tanuki
Blueside Redside Winner
Zephyr Tanuki Skribbl.io Challengers Skribbl.io Challengers
Skribbl.io Challengers Zephyr Tanuki Skribbl.io Challengers
Speelronde 3 20:00 Dreamteam
Blueside Redside Winner
Dreamteam Skribbl.io Challengers Dreamteam
Skribbl.io Challengers Dreamteam Dreamteam
Speelronde 4 20:00 Jaspers Kinderparadijs
Blueside Redside Winner
Jaspers Kinderparadijs Skribbl.io Challengers Jaspers Kinderparadijs
Skribbl.io Challengers Jaspers Kinderparadijs Skribbl.io Challengers
Speelronde 5 20:00 BS Perma Cheese
Blueside Redside Winner
BS Perma Cheese Skribbl.io Challengers
Skribbl.io Challengers BS Perma Cheese
Speelronde 6 20:00 TSEA Link Hylia
Blueside Redside Winner
Skribbl.io Challengers TSEA Link Hylia Skribbl.io Challengers
TSEA Link Hylia Skribbl.io Challengers Skribbl.io Challengers
Speelronde 7 20:00 Zephyr Manticore
Blueside Redside Winner
Skribbl.io Challengers Zephyr Manticore Skribbl.io Challengers
Zephyr Manticore Skribbl.io Challengers Zephyr Manticore
Speelronde 8 20:00 Zephyr Ra
Blueside Redside Winner
Skribbl.io Challengers Zephyr Ra Skribbl.io Challengers
Zephyr Ra Skribbl.io Challengers Skribbl.io Challengers
Speelronde 9 20:00 🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒
Blueside Redside Winner
Skribbl.io Challengers 🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒 Skribbl.io Challengers
🙈🙉OOGA BOOGA APEN SQUAD🙊🐒 Skribbl.io Challengers Skribbl.io Challengers
Speelronde 10 20:00 Erasmus Moederfiguren
Blueside Redside Winner
Skribbl.io Challengers Erasmus Moederfiguren Erasmus Moederfiguren
Erasmus Moederfiguren Skribbl.io Challengers Erasmus Moederfiguren
Speelronde 11 20:00 NSE Boswachterverschil
Blueside Redside Winner
Skribbl.io Challengers NSE Boswachterverschil Skribbl.io Challengers
NSE Boswachterverschil Skribbl.io Challengers NSE Boswachterverschil
Speelronde 12 20:00 Team Coinflip
Blueside Redside Winner
Team Coinflip Skribbl.io Challengers Team Coinflip
Skribbl.io Challengers Team Coinflip Team Coinflip
Speelronde 13 20:00 TSEA Link Majora
Blueside Redside Winner
TSEA Link Majora Skribbl.io Challengers TSEA Link Majora
Skribbl.io Challengers TSEA Link Majora TSEA Link Majora